MENARINI TÜRKİYE GLOBAL TRANSFERLERE DEVAM EDİYOR

Menarini yetenek yönetimi uygulamaları çerçevesinde ekiplerine global pozisyonlarda fırsatlar sunmaya devam ediyor. Son olarak Menarini Türkiye’de Medikal Müdür olarak görev yapan Seda Kozan 16 Ocak tarihi itibariyle Floransa’ya “Global Medikal Müdür” olarak atandı.

07 Mart 2023 – Daha fazla sağlık, daha fazla mutluluk, daha fazla hayat misyonu doğrultusunda faaliyetlerini yürüten Menarini, global atamalara devam ediyor. 2019 yılından bu yana Menarini Türkiye Medikal Direktörlüğünde görev yapan Seda Kozan, Menarini Group Global Merkez Floransa’ya “Global Medikal Müdür" olarak atandı.   

Seda Kozan, 2014 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2019 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Biyomedikal Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamladı. Tıp eğitimi sonrasında Esenyurt Devlet Hastanesinde pratisyen hekim olarak görev yaptı. Kozan, 2019 yılında Menarini Türkiye’de Medikal Uyum Uzmanı olarak atandı. Haziran 2021 tarihinden itibaren Medikal Müdür olarak çalışmalarını sürdüren Seda Kozan 16 Ocak itibariyle Global Medikal Müdür olarak yeni görevine Floransa’da devam edecek.

 Dosya

Özgür Köşe

Dünyada Eczacılık

Sektörel Bakış

Çepeçevre

Kültür Sanat