Tüketici sağlığı alanına yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Wellcare, Türkiye’de sprey formunda ilk ürün olan Vitamin D3 ailesine K2 formunu ekleyerek, sektöre yenilikler ve ilkler sunmaya devam ediyor. Tek fısta 1000IU D vitamini ve 25 mcg K2 vitamini içeren Wellcare Vitamin D3+K2,  ağız içine püskürtülerek kullanılıyor.

 

İstanbul, 22.02.2021 Covid-19 salgını ile birlikte bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için insan sağlığı adına son derece önemli bir destek olarak öne çıkan D vitamini, özellikle kas- iskelet sistemi için gerekli bir takviye olarak da biliniyor. K2 vitamini ile birlikte kullanıldığında ise özellikle kemik mineralizasyonu artması ile kırılma riski azalıyor. Vitamin D3 + K2 kombinasyonu, özellikle ilerleyen yaşlarda oluşan kemik erimesine yönelik tedavilerde güvenli destek olarak öneriliyor.

Wellcare Vitamin D3 ailesinin 4 farklı formuna, son olarak Vitamin D3+K2 formu da eklenerek, sağlığını önemseyen tüketicilere Wellcare tarafından takviye vitamin olarak öneriliyor. Wellcare Vitamin D3+K2 sprey formuyla dikkat çekiyor ve tüketiciye rahat bir kullanım sunuyor. Tek fısta 1000IU D vitamini ve 25 mcg K2 vitamini içeren Wellcare Vitamin D3+K2, kemik sağlığını korumak isteyen yetişkinlere ihtiyaç duyulan desteği sağlıyor. Kas- iskelet sisteminin yakın koruması olarak bilinen Wellcare Vitamin D3+K2 Sprey; renklendirici, tatlandırıcı, koruyucu ve katkı maddesi içermiyor.

 



Dosya

Özgür Köşe

Dünyada Eczacılık

Sektörel Bakış

Çepeçevre

Kültür Sanat