Quiksilver Scientific, Amerika ve Avrupa’dan sonra Asia Orphan güvencesindeki iki ürünüyle Türkiye pazarına girdi. E vitamini içeren Lipozomal Glutatyon ve R-Alfa-Lipoik Asit içeren Lipozomal C vitamini ürünleri, benzersiz özellikleriyle pandemi döneminde en çok tercih edilen takviyeler arasında yer alıyor.

Quiksilver Scientific takviyeleri, lipozomal teknoloji ile üretilerek nano boyuta indirgendiğinden ve damar yolundan sonra kana en hızlı geçiş yöntemi olan dil altı emilim özelliğini sunan sprey kullanımı sayesinde vücudun ihtiyaçları tam olarak almasını sağlar.

Her Lipozom Aynı Değildir
Yüksek Emilim için Nano Boyut Gerekir

Nano taşıma sistemleriyle üretilen ilaçlarla aynı teknolojiyi kullanan Quiksilver Scientific Lipozomal C Vitamini ve Glutatyon molekül boyutları, 100 nm altındadır.

Kılcal gözenek boyutu, endokrin bezlerde 6 ila 12 nm, süreksiz sızdıran kılcal damarlarda 50 ila 180 nm arasında değişir

Tek çekirdekli fagosit sistemi daha büyük parçacıkları daha hızlı temizler

Yüzey modifikasyon teknikleri ayrıca optimum absorpsiyon, hücresel uygulama ve uzun süreli biyoyararlanım için kritiktir.

İlaç endüstrisi "gizli lipozomlar" yapmak için genellikle PEG kullanır, Quicksilver ise tokofersolan kullanır

Quicksilver Delivery Systems®, mevcut en yüksek dereceli bileşenlerden yapılan daha küçük, daha kararlı, sıkı bir şekilde dağıtılmış tek katmanlı küreler (tek katmanlı veziküller olarak adlandırılır) ile temel LİPOZOMAL DAĞITIM TEKNOLOJİSİNİ geliştirir.
Bu küçük veziküller, ağızda hemen emilmeye başlarlar. Böylece bağırsaklardaki sert süreçler tarafından değiştirilmeden önce YÜKSEK EMİLİM elde edilir.

İlaç endüstrisi "gizli lipozomlar" yapmak için genellikle PEG kullanır, Quicksilver ise tokofersolan kullanır Quicksilver Scientific, ilaç şirketleri tarafından kullanılan aynı yüksek teknoloji ekipmanı, zorlu süreçleri ve sıkı partikül boyutu kontrollerini kullanır.

 

Mükemmel TAD ve KOKU

Quicksilver Delivery Systems®, hem Lipozomal Glutatyon Sprey hem de lipozomal Vitamin C takviyelerinde mükemmel tad ve kokuyu yakalıyor.  Sülfür içermeyen nane aromalı Lipozomal Glutatyon Sprey ve limon aromalı lipozomal c vitamini, doğal tad ve kokusunu korur. Kullanımları kolay, tadı ve kokusu güzeldir.

 

Quicksilver Delivery Systems® NANO BOYUTU düşük LİPOZOMLARLA fark yaratır.

Quicksilver Delivery Systems®, vücutta detoksifikasyonu desteklemeye yardımcı olmak için Glutatyon ve vitamin C-RLA gibi lipozomal takviyeler konusunda uzmanlaşmıştır.  Bu antioksidanlar, detoksikikasyon yollarını etkinleştirmeye, toksin atımına yardımcı olmaya ve bağışıklık sistemini geri kazanmaya ve dengelemeye yardımcı olur.

Her iki Üründe Soğuk Zincirdir. Kullanıcıya Soğuk Zincir 2 / 8 derece aralığında ulaştırılır.

Günde 2 defa kullanıldığında 25 günlük kullanım sağlar.

Sabah yemeklerden 10 dakika önce 2 puff dil altına sıkılıp ağızda 30 saniye bekletilir.

Akşam yemeklerden 10 dakika önce 2 puff dil altına sıkılıp ağızda 30 saniye bekletilir.

https://qsturkiye.com/index.php

 Dosya

Özgür Köşe

Dünyada Eczacılık

Sektörel Bakış

Çepeçevre

Kültür Sanat