COVID-19 ile mücadelede büyük başarı sağlayan “VİRUSSAFE DUAL PLAZMA TEKNOLOJİSİ” DEOS Teknoloji A.Ş. tarafından kış ayları öncesinde ülkemizde satışa sunuldu.

 

DEOS TEKNOLOJİ A.Ş. Genel Müdürü Tevfik SPORCU, VİRUSSAFE’in salgın hastalıklar açısından yüksek risk altında bulunan Poliklinikler, Hastaneler, Laboratuarlar ve Eczanelerde kullanılması ve bu amaçla öncelikli olarak Sağlık sektörünün hizmetine sunulmasıyla birlikte, binlerce sağlık sektörü temsilcisinin kapalı ortamlarda hava ve yüzey temizliğini güvenle sağlaması yönünde ihtiyaçları karşılacağını söyledi.

 

Eczacılık sektörü gibi içinde bulunduğumuz süreçte her gün son derece yüksek risk altında bulunan bir alanda, sürekli koruyuculuğu ve insan sağlığına zararlı olmaması gibi yönleriyle öne çıkan yüksek teknoloji ürünü VİRUSSAFE Biyolojik Hava Temizleme cihazının eczanelerde kullanımı büyük önem arz etmektedir. 

VİRUSSAFE Hava Temizleme Sistemi Teknoloji olarak ülkemize Savunma Sanayiinde kullanılmak üzere gelmiş bir savunma sanayi ürünüdür. Deos Teknoloji A.Ş. olarak hizmetinize sunduğumuz VİRUSSAFE, pandemi dönemi itibariyle öncelikli olarak her gün risk altında olan Sağlık temsilcilerine kazandırılmak üzere üstlendiğimiz bir sosyal sorumluluk projemizdir.

VİRUSSAFE çift kutuplu iyonizasyon teknolojisi sayesinde, insan sağlığına zararı olmayan, içindeki plazmanın ömrü 5 yıl olan ve bu süre içerisinde herhangi bir sarf malzeme (filtre, UVC lamba, kimyasal vs.) değişimi gerektirmeyen, insan yanında 7/24 çalıştırıldığı için sürekli koruyuculuğu olan bir hava ve yüzey temizleme sistemidir.

Hasta birisi eczanenize girdiğinde veya bir çalışanınız hasta olduğunda öksürme, hapşırma esnasında virüsleri, bakterileri nano saniyeler bazında havada inaktif hale getirip size ulaşmasına engel olur ve kapalı ortamda hastalık etkisi yaratacak ölçüdeki virüs yoğunluğunu %99 oranında azaltır. Zararlıları havada bile etkisiz hale getirdiğinden, yüzeyler üzerinde de aynı yüksek yok edici etkiye sahiptir.

Ayrıca,

Sosyal medya için:

https://www.instagram.com/virussafebydeos/

https://www.linkedin.com/showcase/49158364/admin/

https://www.facebook.com/virussafehavatemizleme/

https://deosteknoloji.com/virussafe-virus-koruma-sistemleri-2-32

 

Videolar için:

https://www.youtube.com/watch?v=96pBfPAe-Gg

https://www.youtube.com/watch?v=8oEm9DhIwQc

https://www.youtube.com/watch?v=8SwjJFNYfVc&t=3s

https://www.youtube.com/watch?v=dacj5Ugg7aM

 

Sorularınız için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz. 

DEOS TECHNOLOGY A.Ş.

 

Bize Ulaşın

Merkez Ofis:

Adres: Maslak Mah. Maslak Meydan Sk. Beybi

Giz Plaza A Blok No: 1 İç Kapı No: 55 Sarıyer / İstanbul

Telefon: +90 212 982 56 41

E-Posta: info@deostechnology.com

               bilgi@deostehnology.com

 

Antalya Ofis:

Adres: Güzeloba Mah. Havaalanı Cad. Şimşek

Plaza No.78/1 Muratpaşa / Antalya

(Güzeloba Ortaokulu Karşısı)

Telefon: +90 850 288 6000

E-Posta: info@deostechnology.com

               bilgi@deostehnology.comDosya

Özgür Köşe

Dünyada Eczacılık

Sektörel Bakış

Çepeçevre

Kültür Sanat